Hüpofüüsi eessagara tsüst lapsel 18.05.10 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Lapsel diagnoositi hüpofüüsi eessagara tsüst . Milleks ma pean valmis olema? Mul ei anna lihtsalt rahu ja endokrinoloogile saab ka alles juulis.

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Võite rahulikult oma vastuvõtuaja ära oodata. Paari eelseisva kuu jooksul ei juhtu Teie lapsega midagi.
Selleks, et tulevikuperspektiivide üle arutleda, peaksin nägema Teie lapse MRT pilte ja hormoonanalüüse. Olen kindel, et saate ammendava info endokrinoloogi vastuvõtul.
Tervitused,
dr. Anu Ambos.