Üks näopool punane ja väikeste punaste täppidega 12.04.13 / Allergoloogia

Külastaja küsib:

Tere,

minu emal on viimase 10 aasta jooksul olnud probleem vasaku näopoolega, mis on punane (koguaeg) ning sel on ka punased vistrikulaadsed (mitte mädased( täpid. Sealjuures on aegajalt ka nina punane. Parem näopool on täiesti normaalne. Ta on ka nahaarsti juures käinud, on tehtud allergiateste, kõik on korras. Ei oska enam kuskile pöörduda, abi otsida. Ta on stressis, sest nägu on kogu aeg punane ning inimesed pööravad sellele tähelepanu.

Arst vastas:

Kaja Julge

dr Kaja Julge

Pediaater

SA Tartu Ülikooli Kliinikum

Tere,

Selle kirjelduse järgi kahjuks ei saa öelda, millega tegemist ja seega ka ravisoovitusi anda.
Konsultatsioonile tulles peaksid kaasas olema tehtud uuringute vastused ja ka andmed kasutatud ravimite kohta ning kuidas need on mõjunud.