Kõhu probleemid 13.01.19 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere! Olen 41 aastane naine ja mul on olnud aastaid probleeme seoses suuremal hädal käimine. Alakõhu piirkonnas on pidevad valud ja samas tunnen, et tahaks hädale minna. Aga kui lähen siis ei tule midagi. Kõndides on valud sees. Mõni korrd on tunne nagu sünnitaks. Karjun valust. Uurimisel pole küll veel käinud . Milles võiks olla see probleem. Söön regulaarselt ja joon ka vett piisavalt.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Probleem võiks olla tavalisest pikemas jämesooles, mis võib selle tõttu vahel pöörduda ja siis jälle tagasi pöörduda. See on vaid 1 hüpotees, mis võib aga ei pruugi tõsi olla. On ka teisi põhjuseid, kuid nende loetlemine Teid ei aita. Vajaksite uuringuid.