Kõrge veresete enne põlveoperatsiooni 21.02.18 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Põlveoperatsioon on planeeritud nädala pärast ja veresete on 100, lisaks on värske varbaluu murd. Kas oleks mõistlik operatsioon edasi lükata?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Pole mõistlik teha plaanilist operatsiooni, kui organismis on põletikukolle. Varbaluu murd vaevalt veresetet nii palju tõstab. Igal juhul informeerige Teid opereerivat ortopeedi.