Ristatisideme taastamine 20.01.18 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere! Käisin umbes 1 kuu tagasi eesmise ristatisideme taastamise operatsioonil. Nüüd libisesin teise jalaga jääl ning haige jalg toetas tugevalt, põlves käis väike kraks, mis oli üsna minimaalne ja valutu, aga siiski tunda. Kas ma peaksin arsti poole pöörduma, et äkki lõhkusin uuesti midagi ära?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kirjelduse järgi on raske hinnata, kui suur see uus trauma oli. Igaks juhuks võiksite end Teid opereerinud ortopeedile näidata.