Menstruatsioon ja mandlioperatsioon narkoosis 24.11.17 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere.
Palun täpsustage kas menstruatsiooni ajal tehakse mandlioperatsiooni narkoosis. Mis võib juhtuda? Tavapäraselt kestab 4 päeva ja võimalik et nüüd langeb samale ajale op. Tänan

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Rääkige sellest oma arstiga - minu hinnangul see narkoosis operatsiooni tegemise vastunäidustuseks ei ole.