jälle hemorroid 14.04.06 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere,
lugesin küsimusi-vastuseid hemorroidide kohta, kuid enda küsimusele täpset vastust ei saanud.
Mul on pärakuaugu juurde tekkinud hernetera suurune punn, mis pole valus, ei veritse ega vaeva ka muudmoodi. Minu küsimus on, kas peaks ilmtingimata kohe arsti juurde minema või on võimalus, et see iseenesest kaob kui tegu hemorroidiga ning kui arsti juurde ikkagi minna, kas siis ka naiste günekoloogi käest seda küsida tasub?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

See võiks olla hemorroid küll. Kui häda ei tee pole spetsiaalset arstile minekut vaja ette võtta, piisab kui näitate ka günekoloogile ja siis tegutseten nagu tema ütleb.