Verepais paremas jalas( istudes). 29.12.23 / Veresoontekirurgia

Külastaja küsib:

Soovin osta uuringu "popliteaalveeni kompressiooni" või "may-thurneri sündroomi" kahtluse välistamiseks-kinnitamiseks! Kelle poole või kuhu pöörduda? Kes teeks kompleksuuringu?
Ma allpool kirjeldan olekut-tehtut aga see kõik on digiloos.

Arst vastas:

Veronika Palmiste-Kallion

dr Veronika Palmiste-Kallion

Kardiovaskulaarkirurg

Tere!

Eestis õnneks ei "müü" keegi antud uuringuid lihtsalt seetõttu, et patsient seda tahab - ilma kliinilise põhjuseta.
Kirjelduse järgi jääb mulle mulje, et olete enam-vähem juba igal pool käinud ja mingil põhjusel Teile ei ole meeldinud/sobinud see, mis Teile on räägitud ja selgitatud.

Veronika Palmiste
veresoontekirurg