Sagin rinnus 05.10.23 / Veresoontekirurgia

Külastaja küsib:

Tere! 7 kuud on juba kestnud probleem, et aevastades on kogu rinnus selline tunne nagu midagi hakkaks katki ragisema. Vasakul pool rinnus on muhusarnane asi üleval. Kevadel, kui tolmlemist oli rohkem, siis oli ka aevastamine tihedam ning ka praegu tuleb iga päev mõni aevastus ning probleem on endiselt sama - aevastades käib läbi valu rinnus ning tugevad raginad läbi. Käisin juba kevadel murega arsti juures ning perearst Dr. Andres Siig soovitas valuvaigisteid süüa ja edasi uuringutele polnud nõus saatma. Saan aru, kui selline asi kestab kuu-kaks, kuid juba 7 kuud tundub minu jaoks kahtlane. Oskate ehk nõu anda, milles võiks olla probleem kuna ise ei oska ennustada ning ka perearst ei ole nõus mind üle vaatama

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Ega muud, kui uuesti perearsti vastuvõtule. Teeksin kopsupildi, spirograafia, metakoliintesti, allergiauuringud, reflukshaiguse küsitluse, kilpnäärmetestid jm. Perearst saaks teha ka e konsultatsiooni kopsuarstiga, või hoopis suunata kopsuarsti vastuvõtule.
Uurima peab, lahendus leitakse.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi