huvi sexi vastu 06.06.07 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

tere! olen 40 aastane mees ja olen enda juures tähele pannud et viimase aasta jooksul on mul hakanud kaduma huvi sexi vastu Samas on ka erktsioon kehvaks jäänud ja sperma kogus vähenenud Palun öelge millest vöib see tingitud olla ja kas seda on vöimalik ravida

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Siin võivad olla mitu põhjused - teie tervise erinevusi, haigusi, üliväsimis ja ülikoormatus, psühhiline pinge, toidu erinevusi jm. Soovitan tulla vastuvõtule - räägime pikemalt, kontrollime meestehormoonide tase ja pakkume levendusi. Vladimir