liigne eesnahk 06.04.06 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tervist,
olen 18 aastane noormees ja mul on selline mure. Mul on eesnahka liiga palju, ehk siis täpsemalt on asi selles, et isegi erekteerunud peenise korral ulatub eesnahk täies ulatuses peenisepea peale.Vahekorra ajal juhtub selline asi, et kui ma olen partneri sees, siis minu peenis liigub minu enda eesnaha sees ja ei hõõru vastu partneri tuppe, ehk siis tema ei tunne peaaegu mitte mingit liikumist. Mida sellise murega peale hakata?

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Niimoodi juhtub, tasub näidata oma suguti arstile (androloogile või urologiile) ja kui eesnahk on liiga pikk või eesava on kitsas, pakutatakse väike operatsioon - kas eesnahk lõikatakse ümber, või laiendatakse ühes kohas . see võib teha ambulatoorses (s.t. polikliinikus).