Valud põlve- ja randmeliigestes 06.07.04 / Reumatoloogia

Külastaja küsib:

Aasta tagasi alustasin joogatreeningutega pärast 20-ne aastast vaheaega. Harjutusi, kus tuli toetuda kätele, teha ei saanud, kuna randmeliigesed olid valulikud. Nüüd on lisandunud valu ka põlveliigestes. Kas tegemist on algava reumaga. Olen 45-aastane naine.

Arst vastas:

dr Kati Otsa

Reumatoloog

Erakliinik Reumed, Tallinna Keskhaigla reumatoloogia osakond

Tere!
Ei oska öelda. Ei pruugi olla tegu reumaatilise põletikulise haigusega.
Võibolla oli treening liigestele harjumatu koormus?
Ilma uuringuteta on võimatu siin vastust anda.