Mul mul on küsimus 01.10.03 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere
Mind huvitab teada saada homöopaatiast, kas oleks võimalik homöopaatia ravimiga täielikult terveneda oma haigustest, sest kooli meditsiinist ei ole siiani abi olnud? Kirjutage palun vastu wordbizopp@hotmail.com email addressile
Tänan teie tähelepanu eest.

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Homöopaatiast arvan sama, mis loodusravi spets Vigala Sass ja nimelt:

Tegemist on ravimisviisiga, mis on väga vana ja kasutati ainult väga mürgiste ainete manustamisel, kus Dn tähendab tähendab järgnevat lahjendust selle mürgi sissevõtmisel. D1 -normaal alkoholi tõmmis. D2 - normaaltõmmisest võetakse 15 tilka ja pannakse puhtasse 1 liitrisse vette. D3 - võetakse D2-st 15 tilka ja pannakse 1 liitrisse puhtasse vette jne D7-ni välja.
Seega on see pigem ravi informatsiooni läbi ja see sobib hästi igasugu psühhoosseid somaatilisi nähtuseid kandvaile inimestele. Kui oled rikas, siis anna parem raha lastehaiglale või osta kerjusele süüa.

Tugevat tervist ja kainet meelt soovides,
Kalle Kurvits