verejooks 02.06.03 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Mul on natuke piinlik küsida .Aga 2 kuud tagasi jäin ma lapse ootele,aga siiani pole mäku andnud ,et laps oleks hakkand arenema kõhus.Ainult jookseb verd koguaeg tupest.Päeva jooksul pean vähemalt 4 korda vahetama sidemeid jms.

Mida ma peaks tegema? Ette tänades Airi

Arst vastas:

dr Aire Sekavin

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Tähe Erakliinik

Tere Airi.
Pöörduge koheselt naistearsti poole. Vajate kindlasti uuringuid veritsuse põhjuse selgitamiseks.
Tervitades Aire Sekavin