Lülisamba artroos 22.09.21 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere!

Mul on 5 lülisamba artroos.Selg valutab juba aastaid ja kogu aeg. Hiljuti sain positiivse rasedustesti. Kas on midagi mida peale harjutuste tegemise sooja ja paracetamoli võtmise veel teha saaksin?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Kahjuks on andmeid vähe, et saaksin anda sisulist ravialast nõu. Põhiline on raviharjutused, ülekoormuse ja sundasendi vältimine. Teie perearst koostab vastvalt Teie seisundile edasise ravi ja taastusraviplaani.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi