tervisetõend 14.09.21 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere!
Nimelt pean kutsekooli jaoks tervisetõendi koos bak. analüüsiga tegema. Kuid tundus mulle, et väljaheite sees oli paar väikest ussikest. Mis juhtub kui analüüs ei lähe läbi? Ei saagi kutsekoolis edasi õppida?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Tundus - see on väga ebamäärane. Ja kui ongi, siis see ei ole vastunäidustus õppimiseks, see ei tule välja bak analüüsil. Bak analüüsil otsitakse nakkavaid soolepõletikke.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi