palun tàpsustusi Samsung nutikella valikuks ja vastava monitooringprogrammi sisestuseks selleks, et jàlgida rùtmihàirete tekkinisi, statistikat vòi isegi hàirete liike. 05.04.21 / Perearst

Külastaja küsib:

Et millist nutikelka osta, kas seal on juba olemas vastav programm? Ehk mida siis teha, kui vastavat monitooringu programmi kell algselt ei sisalda.
Olen lootusetult poodidest sellist kella kusinud..keegi ei paku.
Rùtmihaired pole pidevad, vòtan periooditi bisoprolooli 2.5... kòrvalmojude tòttu ei sooviks ùle pingutada

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Esmalt vabandan, Teie küsimus jõudis minuni mitmekuise hilinemisega. Loodan, et tänaseks on Teie mure lahenenud, kuid vastan siiski.
Oman kogemusi Samsung Galaxy Watch nutikellaga, sellega saab registreerida I lülituse EKG, seda usaldusväärsena. Seda peaks salvestama siis kui tunnete rütmihäiret. Lihtne on uuring saata pdf failina arstile, muidug on vajalik eelnev kokkulepe.

Teie perearst hindab olukorda, määrab ravi, vajadusel korraldab täiendavad uuringud, konsultatsioonid.
Head tervist soovides
Madis Veskimägi