Jalg 05.02.17 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere, selline küsimus, et 2.jaanuar 2017 leidsid arstid minu diagnoosiks infektsioon jalas ja määrasid mulle antibiootikumid,kuna suure varba kõrval teise ja kolmanda piirkonnas oli paistetus. Siis nad ütlesid, et seal on rasvkude, mis kaob ise ära. Siis liikus see edasi kanna juurde,kus on liigese kont ,sain teise kuuri antibiootikume. Nüüd see koht väheke kõrgem,paistes ei ole, ei valuta,nahk normaalset värvi. Hommikul ärgates on kont rohkem näha,õhtul vähem. Mis asi see võib olla? Olen väga mures. Ei jaksa rohkem antibiootikume süüa.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Kuidas ka püüaks, ei saa ma midagi mõistlikku vastata. Võib-olla on mööduv tselluliit ja selle jääknähud, võimalik, et tendiniit e kõõluspõletik. Seda piirkonda peaks vaatama, katsuma, tegema analüüsid, ehk ka ultraheli uuringu ja siis saaks anda täpsema vastuse. Aga ikka usaldus ja koostöö oma arstidega !
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi