Tsüklihäireid 13.10.07 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere!Mina olen 19-aastane. Mul on niisugune probleem, et mul ei alga menstruatsioon,peaks algama 4-6 oktoobril, aga ei alganud.Ma ei tea,millega see võib olla seotud. ja oli ka et ühel kuul ei olnud, aga teise kuu alguses hakkasid. ma mõtlesin,et see oli seotud sellega, et ma palju närveerisin. Varem oli kõik korras. Olid ka punase-pruuni värvi eritused,mitte iga päev.

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere. Soovitaks teha raseduse test ja minna günekoloogi poole. Põhjuseid on mitmeid, et tsükkel ei ole regulaarne.DR kadastik