Rinnanibu all muna 10.04.24 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere olen 15 aastane noormees ja avastasin, et vasaku rinnanibu alla on tulnud mingi kõva muna/muhk mis ei liigu aga peale vajutades on veidi valus. Varem tean, et kui olin umbes 12 siis olid mõlemad rinnanibud valulikud ja kõvad kuid siis kadus ära. Mis see võib olla?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Puberteedi ajal on ajutine rinna näärmelise koe suurenemine küllalt sage teema. Selleks et saaks nõu anda oleks vaja teid üle vaadata ja vajadusel ka hormoonuuringud teha. Tulge meestekliinikus noorte nõustamise vastuvõtule!