Vasak muna suurem kui parem. 14.03.24 / Meestearst

Külastaja küsib:

Hiljuti märkasin, et vasak munand suurem kui parem. Tean, et see peaks normaalne olema, aga mul tekitab see natuke ebamugavust. Valu ega midagi ei ole kuid lamades on mõnes asendis ebamugav. Vahel harva hakkab nagu valu ka tekkima.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ilma läbivaatuseta siin miskit nõu anda pole võimalik. Tulge meestearsti vastuvõtule.