Peenise lõtv olek 29.02.24 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!
Mure seisneb selles, et partneriga vahekorda astudes, muutub tihti peenis poolkõvaks või vajub üldse ära, kas tegemist on probleemiga, millega tuleks arsti juurde pöörduda, või võib ka asi olla selles, et päevas on liiga palju vahekordi ning peenis on ülekoormatud?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui häirib, siis tasub arsti poole pöörduda, kui eluga rahul, pole vaja. Selliste murede lahendamiseks on meestekliinikus olemas noormeeste nõustamise vastuvõtud. Põhjuseid võib olla palju ja nende seas ka ülemäära sage seks/seemnepurse.