Vasakpoolne munand on parempoolsest palju suurem 15.12.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Kas see on normaalne, et vasakpoolne munand on parempoolsest 3-4 korda suurem? Valu munandites ei esine.

Lisan täpsustuseks, et sündides ei olnud mul 1 munand laskunud ja üheaastaselt oli mul selleks operatsioon.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Arvestades vanust, siis peaks selle leiuga väga kiiresti arsti juurde jõudma. Alustage perearstist või kui seal takistus, siis saab kiirelt tasulises korras ka meestarsti või uroloogi poole pöörduda.