Valu munadis aeg ajalt 15.12.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!

Kolm nädalat tagasi tundsin esimest korda aeg-ajalt vasakus munandis ebameeldivat tunnet, ei nimetaks valuks. Läks üle mõne päevaga. Nüüd on nädala aega järjest uuesti sama tunne, enamasti tekib see istudes ja olen tähelepannud, et keha kallutades küljele ka, sõltuvalt kummale küljele siis üks pool või teine. Öösel magades pole midagi, ei esinene ka teisi kaebusi.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tüüpilisemad põhjused on põletik suguteedes ja närviärritused. Asendist sõltuvad on enam seotud viimasega. Pöörduge abi saamiseks oma perearsti poole.