Mustad pisikesed täpid ülemisel huulel 04.12.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere! Ülemisele huulele on tekkinud 2 musta pisikest täppi, need ei sügele ega valuta, ehk reaktsioon puudub. Siiski on huvi teada saada millega on tegu, sest kui huuli suudlemiseks kasutada on need nähtaval. Avastasin nad 4 detsembril 2023.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui on mure, siis pöörduge palun oma perearsti poole! Kahjuks mina huuleekspert ei ole.