Veri pärakust 28.09.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!
Kirjutan kuna paar päeva tagasi peale nr2 häda märkasin vetsupotis heledat verd. Paberiga pühkides oli seda ka paberil, peale seda pole rohkem verd märganud. Mis võiks olla põhjuseks ja kas peaksin kuhugi pöörduma?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Pärasoole probleemid ei kuulu meestearsti kompetentsi. Tüüpiliseks põhjuseks on pärasoole veenilaiend. Kui kordub, soovitan pöörduda oma perearsti vastuvõtule.