Avastasin sellised punakad(punnid) kaks päeva tagasi. 27.09.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere. Mis võiksid olla pildil olevad punakad laigud, kui nii saab öelda. Ei kipita, sügele, ega anna tunda. Muid sümptomeid ei ole. On toimunud intensiivsemad oraal seksi aktid lähipäevadel

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ilmselt põletik. Kas siis traumast või mikroobidest. Kui sellised asjad 2-3 päevaga ei kao, tasuks meestearsti külastada!