Mis see on ja kuidas selledt lahti saada. 11.08.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Millega on tegu ning kuidas sellest lahti saada? Pildil olen selle koha lahti surunud, et näha muhu sisu. Katsudes valutab ja vahepeal sügeleb.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Mina näen täitsa normaalset suguelundite nahka. Selles piirkonnas ongi karvanääpsud pisut suuremad ja vahel ka esilevõlvunumad. Kui on mure, siis soovitan tulla näitama meestekliiniku noorte nõustamise kabinetti.