Sugutipea ajab nahka 04.07.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere, selline mure, et sugutipea on hakanud nahka ajama, peenis ei valuta ega puneta. Millega on tegu ja kas peaks muret tundma?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui hügieen on korras, siis on siiski tegemist põletikuga. Kui selline mure on püsinud enam kui 2-3 päeva, siis soovitan kontrolliks meestearsti külastada. Kui tulete meestekliinikusse, võtke kaasa hommikune esmasjoa kuseports ja ärge eesnahalust 24 tundi peske!