Tere kas eesnäörme kivi valu võib tekkida valu jalgades 14.04.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere mul on diagnoositud eesnäörme kivi ja kas see tekitab valu jalgades

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Eesnäärme "kivi" on enamasti kunagi ammu läbipõetud põletiku kaugtagajärg. Jalgadega sel seost pole. Põhjuste osas tasub mõelda: selja, närvide, veresoonte ja veel mitme haiguse võimaluse peale.