Mehe suguti peapeal punased laigud 22.03.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere,
Minu mehe suguti peapeal on tekkinud punased laigud, mis aegajalt ka sügelevad. Arsti aja saime alles maikuu algusesse ja siit ka küsimus, kas vahekorras võib olla või pigem on soovitus mitte? Kuna ise tulin just alles "naisteasjade" opilt siis kindlasti ei ole punetus tekkinud minu tupest.
Ette tänades!

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Diabeet on üks tüüpilisemaid eesnaha ja peenise pea põletik teket soodustavaid tegureid.
Kui ühel või teisel osapoolel on tervisemuresid, on alati võimalik kasutada preservatiivi. Ka meestearsti vastuvõtule on võimalik aega saada oluliselt kiiremini kui teil kirjas oli.