Eritus 29.01.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Nii kui kōvaks hakkab minema hakkab erituma valget lōhnatut voolist?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Suure tõenäosusega loomulik protsess. Erutuse momendil tekib ka kusiti lisanäärmete erutus, ja see vedelik valmistab kusiti seemnepurskeks ette.
Miks see voolus aga suurenema on hakanud, on omaette küsimus. Siin võib olla sadu erinevaid põhjuseid, alates rohkem kui ühest partnerist kuni liigharva seks eluni.
Kui probleem häirib, siis tulge vastuvõtule. Kaasa hommikune esmasjoa uriin!

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Meestearst

suguti

Tere . Minu probleem seisneb selles, enne vahekorda naisega suguti teatud hetkel kõvastub , kuid mitte piisavalt , kaasneb ka teatud vedeliku eritus. On väga ebamugav nii endal kui ka naisel kui suguti ...

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Erektsioonihäired on täna kenasti ravitavad. Välistada tuleks hormonaalsed kõrvalekalded ja olulisemad põletikud. Arvestades vanust, võib loota ka loomuliku erektriooni kvaliteefi paranemist. Tulge vastuvõtule!

Loe edasi

Valu alakõhus, sage urineerimine

Millega tegemist? Aegajalt on alakõhus tuim valu ja tihti ajab kusele. Öösiti paaril korral ja päeval samuti.
Seksides seemnepurskeni jõudmine on väga pikaajaline protsess, sperma eritus oluliselt ...

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Kirjeldate klassikalisi eesnäärmepõletiku kaebuseid. Tulge uuringutele - haiguse vorm tuleb esmalt täpsustada. Mida kiiremini saab raviga alustada, seda parem on lõpptulemus.

Loe edasi

kas..??

küsimus selline.kui naistel tuleb valgetvoolust kas meestel tuleb ka peenise otsast sellist valget ja vedelat asja..? sooviks seda teada saada.? ma ootan väga seda vastust aitähh..

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Valget ja vedelat `asja` tervel mehel erituda ei tohiks. Enamikele meestel võib seksuaalse erutuse käigus kusiti otsa tekkida väike tilgake, kuid see on normaalsetele juhtudel täiesti läbipaistev. Valge ...

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Ei saanud vastust? Küsi arstilt: