Eritus 29.01.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Nii kui kōvaks hakkab minema hakkab erituma valget lōhnatut voolist?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Suure tõenäosusega loomulik protsess. Erutuse momendil tekib ka kusiti lisanäärmete erutus, ja see vedelik valmistab kusiti seemnepurskeks ette.
Miks see voolus aga suurenema on hakanud, on omaette küsimus. Siin võib olla sadu erinevaid põhjuseid, alates rohkem kui ühest partnerist kuni liigharva seks eluni.
Kui probleem häirib, siis tulge vastuvõtule. Kaasa hommikune esmasjoa uriin!