Tüügaste oht 19.01.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere.

Peenisele on tekkinud valged soolatüüka moodi kärnad. Ei sügele ega tee valu, aga muutuvad suuremaks ja paljunevad. Lisasin manusesse ka pildi. Kuidas peaksin nendega käituma.

Ette tänades.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Pildi alusel on ilmselt tegemist HPV viirusest põhjustatud kondüloomiga. Kuna see on tekkinud eesnaha kida piirkonda, siis lisaküsimus, et ega seal ole traumat olnud?
Tegemist on sugulisel teel leviva haigusega.
Tulge vastuvõtule. Ravi on kenasti olemas.