Balanopostiit 26.09.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Juba 7 kuud on pidev punetus peenise peal, sügelus ja ärritus. Kõik analüüsid dermatoveneroloogi, uroloogi juures olid negatiivsed. Dermatoloogid ja urolood ei oska välja selgitada põhjust ja leida õiget diagnoosi. Pidev valu ja kipitus. Olen kasutanud erinevaid ravimeetodeid, kuid nad ei aitanud.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Mina soovitan selliste muredega meestearsti külastada. Kui olete pool aastat murega arste mööda käinud, siis on palju loota, et ma ühe kehvavõitu pildi alusel siin probleeni kohe ära lahendan. Aidata saab ikka vastuvõtule tulles, peale lävivaatust ja vajadusel ka lisauuringuid.Kui tulete meestekliinikus vastuvõtule, siis võtke kaasa hommikune esmasjoa kuse analüüs ja ärge 24 tundi peenist peske.