Peenise pea põletik (balantiit) 10.04.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Alates veebruarist on peenise pea otsas (kusitiava äärel) väike villilaadne asi. Herpese võiks välistada (on see ja ravimid olemas). Umbes kuu aega tagasi hakkas ka valu tekkima ja nüüd on ka peenise tagant naha all (mitte peenise pea otsas) punane ja ühelt poolt turses. Märtsi lõpupoole käisin seksuaalkliinikus ja tehti klamüüdia, gonorröa ja trihhomonoosi testid (neg.). Panin uue aja meestekliinikusse, aga esimene tühistati ja uue sain alles mitme nädala pärast. Tahaksin soovitust, mida hetkel teha ja kas pildil olev võib viidata balantiidile või mõnele muule Candida DNA paneelile? Kontakt, millest võis alguse saada oli jaanuari keskel (suuseks).

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kordan jälle, et kahjuks ei asenda pilt läbivaatust.
Antud pildi alusel ma miskit nõu anda ei oska.
Kandidale iseloomulikku pilti ma siin ei näe.
Aitab ikkagi arsti visiit ja komplekssed põletikuuuringud.
Kui meestekliinikusse tulete, võtke kohe kaasa ka hommikune esmajoa kuse analüüs!