Eesnääre. Uriini juhal surve nõrk. 23.03.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Pöördusin aastaid tagasi surve puudumise tõttu perearst Kiudmaa poole ja ta soovitas rohtu Combodarti 0,5mg/0,4mg. Asi paranes. Kaua seda pean veel tarvitama või võin ka ülepäeva tarvitada. Kas see tugev rohi ei kahjusta teisi elundeid?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tegemist on hea eesnäärme suurenemisest tingitud kusemistakistuse ravimiga. Mõju võib olla seksuaalsusele. Muid mõjusid vähe.
Kui vaevuseid leevendab, siis soovitan püsiraviga jätkata.