mure peenise kohta 21.03.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tervist. On selline mure, et peenis on väga väike( väga väike) umbes nagu vastsündinul. Olen selle murega ka asrti juures käinud öeldi, et testosterooni tase on madal aga midagi ette ei võetud. Mis ma tegema peaksin?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Vanus sealmaal, kus hormooni defitsiidi puhul peaks juba pisut ka ravimitega kaasa aitama. esmalt peaks aga probleemi põhjused selgeks saama.
Soovitan tulla kogenud meestearsti vastuvõtule. Meestekliinikus saab noorte nõustamise raames visiidile ja uuringutele kiiresti ja ilma saatekirjata.
Peale uuringuid saab öelda, kuis oleks kõige optimaalsem edasi minna.