esp 13.02.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Milline näeb välja lokaalne peenise pea tundlikkuse vähendamise ravi? Kas retsepti ravimitega? Priligy kahuks alla 60mg ei aita, alustasime nendest aga kuna mõju oli väga nõrk siis suurendasime annust.
Kas Priligyga tuleks teha ravikuurid või siiski tarbida vaid enne vahekorda? Kuna hetkel kindlas suhtes ei ole siis olen 60mg rohud ära kannatanud või siis teine variant on alkoholi tarbida, mis aitab ka tundlikust vähendada kuid see ei ole lahendus. Kõrvalmõjud on peavalu, kõhulahtisus pea ringlus ja väga kehv enesetunne.
Loodetavasti saate aidata leida uue ja toimiva lahenduse!

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Interneti teel neid lahendusi/ravi kahjuks pakkuda pole võimalik.