Moodustised peenisel 23.12.21 / Meestearst

Külastaja küsib:

Peenisele on tekkinud kaks valkjat kühmu, mis ei sügele ega tekita mingeid kaebusi. Tekkisid need ca 4 nädalat tagasi. Kaitsmata vahekorras ei ole olnud. Pilt lisatud. Millega võib tegemist olla.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Vabandust, aga sellise pildi alusel ei oska ma isegi arvata, mis kohas peenisel see muutus asub.
Kui teil on mured, mis püsivad enam kui paar päeva, siis tasuks need siiski reaalsel vastuvõtul arstile ette näidata. Antud juhul siis kas meestearstile või nahaarstile.