Olen 75 aastat vana 23.07.21 / Meestearst

Külastaja küsib:

Viimased 5-6 aastat olen kasutanud sildenafiini errektsiooni tekimiseks, kuid viimased poolaastat see enam ei aita, suguti ei lähe kõvaks selleks, et see naisele sisse viia.
Välismaal loetakse, et minu vanus ei ole takistus seksuaalelu jätkamiseks, mehele on lihtsalt arstiabi vaja.
Kas meil vabariigis on ka mingid perspektiivid selees plaanis, või on aeg seksuaalelu peale rist panna?
Aitäh!

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Julgen arvata, et meil on meeste tervise ja seksuaalsuse alased teadmised ja oskused enamikest välismaistest paikadest oluliselt paremad ja ka kenasti kättesaadavad.
Kliinikumi meestekliiniku meestearstid saavad teid ilmselt kenasti aidata, kui aga vastuvõtule jõuate.