Alakõhu juures paremal paistes 15.06.21 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere

Lisasin pildi. Avastasin eile, 14.06, õhtul, et mul on alakõhu juures paremal pool koht paistes. Koht ka natukene valulik.

Mida teha, kuhu pöörduda?

Parimat.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Pildi alusel võiks vast kahtlustada kubemesonga, aga ilma läbivaatuseta midagi kindlat öelda ei saa. Pöörduda soovitan Teil oma perearsti poole. Igaks juhuks võiks kuni arsti visiidini raskest füüsilist tööd, eriti raskuste tõstmist, vältida.