Enneaegne spermapurse 23.03.02 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere, pöörduksin Teie poole nn."teise arsti arvamuse" saamiseks. Mul on probleem enneaegse spermapurskega. Purse tekkis praktiliselt 5-6 sekundit peale peenise tuppe viimist. Seksuoloog määras mulle antidepressanti "Anfranil" mida peab võtma tund enne vahekorda. Olen neelanud nüüdseks umbes 15 tableti ja purse tekkib umbes 40 sekundi pärast. Kui häid tulemusi "Anfraniliga" on võimalik saavutada, kas ka pikemaid kui 40 sekundit olen kuulnud, et need pole ka püsivad, kas sel juhul tuleks nimetatud rohtu tarbida pidevalt. Kas on ka muid meetodeid enneaegse spermapurske ravimiseks. Need 15 vahekorda on olnud mu esimesed õnnestumised kas on võimalik, et spermapurse pikeneb ka seksuaalkogemuste omandamisega. Vanus on mul 22 aastat.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kindlasti parandab seemnepurske kontrolli nii aeg kui ka püsiva ja usaldusväärse partneri olemasolu.

Kasutan oma praktikas samuti anafraniili. Näib, et ravimi toime on teil pea maksimaalne. Soovitan rohtu kasutada 30-40 korda järjest, siis on lootust ka püsiva tulemuse saavutamiseks.

Kui peaks vaja olema, saab lisada veel peenise tundlikust vähendava ravimi.

Edu soovides

Margus Punab