Enneaegne seemnepurse 21.05.17 / Meestearst

Külastaja küsib:

TERE,
Minul on olnud eluaeg enneaegne seemnepurse.See juhtub juba alla minuti olles vahekorras. Probleemiks on ka kitsas eesnahk mis ei liigu sugutipeal erutunud olukorras.Sugutipealt mahatõmmates teeb haiget.
Kas need asjad võivad olla üldse omavahel seotud?

Käisin meestearsti juures Tallinnas Gonsiori 3. Sain sealt saatekirja uroloogi juurde. Kas võib olla abi eesnaha eemaldamisest?

Läksin just oma elukaaslasest lahku ja ei julge enne uut suhet otsida kui leian sellele probleemile lahenduse.Kunagi ammu kirjutati minule välja mingid rohud.Rohud panid mind kuidagi halvasti tundma.Äkki on vahepeal midagi muutunud ja on tulnud uusi mooduseid ja ravisid sellele probleemile?

Oleme koos partneriga ja üksinda proovinud igasugu tehnikaid kuid see juhtub ikka.
Olen suutnud eneserahuldamisega kui ei võta eesnahka sugutipea pealt maha seda kõvasti pikendama.Väikeste vahedega on see juba täiesti normaalne.Praegu pakupki eneserahuldamine suuremat naudingut.Vahekorras isegi proovides kinni hoida toimub väike seemnepurse ja siis saab paremini vahekorras olla.Kuid siis on ka erutus kadunud ja ei ole peenis enam nii jäik.

Proovisin osta kunst vagiina,et sellega natuke harjutada.Sama lugu.
Kui peenise sisse panen siis alla minuti ja on orgasm käes.Mõtlesin,et naine erutab liiga palju,et nii kähku tuleb. Kuigi kui on vahekorraga nt. nädalane vahe sisse tulnud eelmises suhtes siis mäletan,et isegi vahekorda astumata tekkis seemnepurse. Naist niisama hellitades.

Mis teha,et saaks lõpuks sellele probleemile lahenduse? Tõesti see on saanud minule juba väga suureks probleemiks.

Kahtlane on,et suudan eneserahuldamisega ilusti vastupidada.Naise ja kunstvagiiaga ei suuda.Praegu mõeldes,et kui 1 kordki sisse pista ja hästi sügavale suruda on juba jama majas.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Seemnepurske kiirus on määratud inimese närvikavaga, sisuliselt muutumatu suurus, mis küll vanuse kasvades veidi aeglustuub. Mõjutada võivad ka teatud hormonaalsed kõrvalekalded, mis on käsitluse käigus vaja välistada.Samas on olemas toimivad ravimid, mis edukalt suudavad looduse poolt kaasa antut üle mängida. Eesnaha kitsus tuleb kindlasti ära lahendada, aga see ei pruugi seemnepurske kiirust kuigi palju muuta. Kui opp tehtud, tulge vastuvõtule ja mõtleme kuis asju paremuse poole muuta.