Tuikav valu munandis 24.11.15 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tuikav kerge valu munandis. Katsudes ei ole valu.
Hommikuti valu vähem, vahel ei tunne üldse. Õhtusel ajal rohkem tuikavat valu ja seda igapäevaselt. Valu rohkem tunnen, kui olen liikumises. Paraleelselt tunnen puusaliigese allolevas lihases (piirkonnas) nahas tuima vahelduvat kohta nagu oleks see tuimestatud. Selline tunne nagu tahaks salviga määrimist. Puusaliigesest tehtud röntgen ja kõik korras. neid hädasid saab omavahel siduda?
Kas ja kuidas Teie näete antud minu probleemi ja mida oskate soovitada?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ravimite alusel ravitakse Teil siiski eesnäärmepõletikku. Vaevuste alusel on teil lisaks sellele haigusel ilmselt ka miski tugiaparaadiga või alakeha varustava närvivarustusega seotud probleem. Ilma omamata täpset infota uuringute ja nende dünaamika osas pole sedavõrd keerulise probleemi osas mul miskit tarka öelda.