Ereksiooni ja muud häired 04.06.14 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tervist, mul niiöelda tekitab mõned asjad muret.
Täpsemalt nii öelda sis, enneaegne seemnepurse, ehk mida aega edasi seda hullemaks asi läinud.
Alguses polnud sellist probleemi, kui probleem tekkis mõtlesin, et tööstress vms, kuid nagu eespool
mainitud mida aega edasi seda tihedamini/kiiremini see esile tuleb.Mis ka pani mind muretsema aga samas
kui suudan kuidagi sellest kõrvale hiilida ja vahekorda pikendada sis lihtsalt läheb üheltmaalt lõdvaks.
Ma ei oska öelda millal, kuid mingist ajast hakkas munandisse valud lööma (vasakusse mundisse),
ei ole pikk valu nagu nõela torge mis kestab 2-3 sek, samas on ka vasak munand palju suurem kui parem.
On põhjust muretsemiseks või arstliku kontroll ?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Probleem on ju mitmeid. Soovitan soojalt vastuvõtule tulla. Munandite suuruse erinevuse põhjus tuleks selgeks saada. Varase seemnepurske probleemi süvenemine viitab sugutrakti kroonilisele põletikule, selle süvenemisele.