kubemepiirkond 13.02.02 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere

Olen 34 a. mees paar näädalat tagasi hakkasin tundma nõrka valu kubemepiirkonnas, munandid valutavad.

Valulik on ka kõhupiirkond - prognoositud reflukshaigus. Paar kuud

probleemid seedimisega. Kas siin võib olla mingi seos?

Ette tänades

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Munandi valul ja reflukshaigusel võivad olla vaid väga kauged ja teoreetilised seosed. Antud juhul on siiski ilmselt tegemist sugutarkti põletikuga ja vastavalt tuleks teid ka uurida ja ravida.

Tüüpvastus- kaebuste püsimisel soovitan tulla vastuvõtule.

Edu soovides

Margus Punab