Punetavad laigud kehal - suguhaigus? 07.10.13 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere
Mulle on tekkinud kehale mõned punetavad laigud. Ei tea, kas võib olla suguhaigusega? Siiani olen arvanud et on allergia millelegi. Need kohad punetavad ja ei sügele. Kaks sellist laiku on ka peenisele tekkinud. Palun vastake nii kiiresti kui võimalik. Tänud ette

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui laigud on üle keha ja ka peenisel, siis ilmselt on tegemist nahahaigusega ja tasub pöörduda vastava spetsialisti poole. Kirjast näeb ära selge suguhaiguste hirmu - kui on olnud kaitsmata juhusuhteid, siis tauks need testid südamerahuks ikkagi ära teha. Täpsem info meie kodulehelt www.kliinikum.ee/meestekliinik.