Valu munades 24.11.12 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere,
mulle tehti kubemesonga pärast kevadel op. Millegipärast tunnen tänaseni paremas munas valu, see on vahelduv, aga ära ka ei lähe. Häirib ja valutab ...ei tea kohe, kas peaks kirurgi juurde tagasi minema?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui probleemid on seotud operatsiooni piirkonnaga, siis pöörduge kindlasti opereerinud arsti vastuvõtule. Tema teab neist sisemistest asjadest kõige enam.