Kiire seemnepurse 06.09.12 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere,

probleem siis kiires seemnepurskes. Tahaksin tegelikult teada, kuhu ja kelle poole pöörduda abi saamiseks, äkki oskate soovitada ja öelda, mis võimalused on?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Meestearst tegeleb nende probleemidega. Tulge vastuvõtule. Ravi sõltub põhjustest ja probleemi tüübist. Ümber me keha regulatsiooni ei ehita, kuid aidata saab pea kõiki mehi.