Eesnaha kida purunenud 07.11.11 / Meestearst

Külastaja küsib:

Vahekorra ajal purunes eesnaha kida, e. läks täielikult pooleks.
Mis peaks tegema? Kas ta jääbki nüüd nii? Või kasvab ise ajapikku kokku?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Soovitan vähemalt 10 päeva seksis pausi pidada. Siis alustda preservatiivi kaitse all. Korralik hügieen. Kui rebenemiskoht paraneb ilusti ja enam erektsiooniseisundis kidas pinget ei ole, siis miskit arstipoolset vahelesegamist vaja ei ole. Kui kordub või jääb siiski pinge, tasub meestearsti külastada.